-1.9 C
Skopje
19.11.2018 - 8:56

Ознака: турнир „Струга 2018“

Почнаа струшките ракометни возбудувања

Со синоќешниот дуел меѓу екипите на Железничар од Ниш и домаќинот Струга започна 46-от меѓународен ракометен турнир „Струга 2018“, кој традиционално се одржува на...