-4.2 C
Skopje
19.1.2022 - 8:34

Ознака: туби

Спасовски: Шпекулациите за туби со бензин во автобусот ѝ штетат и...

Шпекулациите за туби со бензин кои кружат во јавноста само штетат и не ѝ помагаат на истрагата, истакна министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски,...