2.8 C
Skopje
27.10.2021 - 9:49

Ознака: трета

Португалија за прва, Германија за трета титула

ФУДБАЛ, ЕП (ДО 21 ГОДИНА) Германија и Португалија ќе играат во финалето на Европското првенство (ЕП) за фудбалери до 21 година, утревечер (21 ч.), на...