-1.6 C
Skopje
26.1.2020 - 4:48

Ознака: тренерски рекорд

Сари со Јувентус ќе брка и европски тренерски рекорд

Тој со Челси сезонава ја освои ЛЕ, сега со Јувентус ќе оди на трофејот во ЛШ идната сезона, а два различни европски трофеја во...