Ознака: „Тор – Темниот свет“

Пети Џенкинс нема да го режира продолжението на „Тор –...

Пети Џенкинс, која го режираше филмот „Вондер Воман“, изјави дека нема да работи со студиото „Марвел“, бидејќи нивните шефови премногу сакале да контролираат, пренесе...

Kemono Jihen (https://animeplanet.cc/m/2bWk) Episode 2 at website https://animeplanet.cc jojo anime planet

Watch Banana Fish Episode 5 (https://kissanimeonline.com/m/wOvV/ep-5) at website https://kissanimeonline.com. See more kissanime fire force