11.8 C
Skopje
25.9.2021 - 0:04

Ознака: Том Круз

Том Круз ги врати „златните глобуси“ придружувајќи се на холивудскиот бунт...

Американската телевизиска мрежа „Ен-би-си“ се откажа од емитување на церемонијата на доделување на „Златните глобуси“ в година по холивудските реакции за етиката и недостатокот...

И баба ми може да биде суперхерој со помошта на каскадери

Актери спремни да го ризикуваат животот на снимањето Некои актери се спремни да го ризикуваат животот со цел да ги направат сцените подобри, поавтентични и...

Кршењето на епидемиолошките мерки го разлути Том Круз

Објавено е видео на кое се гледа како холивудскиот актер Том Круз гневно вика по одредени членови на филмската екипа за време на снимањето...

Не постои мисија која е невозможна за Том Круз

Снимањето на седмиот дел на „Невозможна мисија“ привлекува внимание во Норвешка. Норвежанецот Томас Холанд Спанџело на социјалната мрежа тикток објавил видео на кое се...

Норвежаните ја обвинуваат власта дека паднала „под контрола на Том Круз“

По седум месеци пауза поради пандемијата на ковид-19, продолжи да се снима седмиот дел на „Невозможна мисија“ во Норвешка. Снимањето во март беше одложено...

Вселенскиот филм на Том Круз сѐ поблиску до остварување

Проектот за вселенски филм со Том Круз, кој стана една од главните вести по објавените постови на Твитер на НАСА и Илон Маск, на...

Том Круз во соработка со Елон Маск и со НАСА планира...

Популарниот актер и холивудска ѕвезда Том Круз, според написите во медиумите, планира да снима акционен филм во вселената, но во соработка со „Спејс екс“...

Џеки Чен демантираше дека има коронавирус

Информацијата што го привлече вниманието на светската јавност е дека славниот актер Џеки Чен наводно има коронавирус и е ставен во карантин. За да ги...

Том Круз не смее да излезе од хотел во Италија поради...

Холивудскиот актер Том Круз е заробен во хотел во Италија поради коронавирусот, пренесуваат светските медиуми. Круз не смее да излезе од хотелот до 1 март,...

Том Круз и Вал Килмер во „Топ Ган 2“

Холивудските глумци Том Круз и Вал Килмер ќе ги повторат своите улоги како соперници во продолжението на „Топ Ган“, со поднаслов „Маверик“. Во вториот дел...