-6.2 C
Skopje
20.1.2022 - 0:50

Ознака: Том Вејтс

Филмови и изложба за Том Вејтс и за Брајан Ино

Филмскиот фестивал „Скопје синема сити“ организира дводневен летен филмски настан со наслов „Чил аут“ во отворениот простор на Кинотеката на Македонија, на 27 и...