26.5 C
Skopje
14.10.2019 - 15:34

Ознака: Тодорка Сајкова

Ја имаме првата банка во која миленичињата се добредојдени

Ние сме свесни дека домашните миленичиња се третираат како дел од семејството и заслужуваат да имаат дозволен пристап во нашите простории, велат од Шпаркасе...