3.6 C
Skopje
10.12.2019 - 7:44

Ознака: „Тихување“

Промоција на „Тихување“ од Тихомир Јанчовски

Промоција на книгата „Тихување“ од Тихомир Јанчовски ќе се одржи вечерва, во „Салон 19,19“, со почеток во 19.19 часот. Книгата е избор од сите...