4.8 C
Skopje
28.1.2022 - 20:05

Ознака: тинејџерки

Признанието за убиството на две тинејџерки ја потресе Романија

Oсомничениот за убиство во јужниот романски град Каракал призна дека убил две тинејџерки, изјави неговиот адвокат вчера, во врска со случајот што предизвика бес...