7.9 C
Skopje
4.12.2020 - 21:20

Ознака: тензично

Тензично на судењето за Ласкарци, роднините со клетви кон обвинетите

Тензично помина денешното рочиште за несреќата кај Ласкарци, каде што адвокатите преку вкрстено испрашување бараа одговори од вештакот за да се утврди вина кај...