13.8 C
Skopje
18.10.2021 - 22:52

Ознака: тело

ФОТО: Јаде седум пати на ден, ова е тајната на нејзината...

Оваа девојка тврди дека интензивниот тренинг не е пресуден за витка линија. Камила Акергерг е 27-годишен модел и личен тренер со многу необични правила во...

Беживотно тело на маж извлечено од Охридското Езеро кај Подмоље

Беживотно тело на машко лице денеска околу пладне е извадено од водите на Охридското Езеро, во близина на селото Подмоље. Увид на местото изврши екипа...

Скопјанец пронајден мртов во автомобил

Во паркирано возило вчераутро бил пронајден починат М.М. (71) од Скопје, на обиколницата помеѓу селата Орман и Волково во правец од Скопје кон Тетово. МВР...