Ознака: тастатури

Неупотребливи тастатури претворени во уметност

Американскиот град Солт Лејк Сити е дом на Ерик Џенсен кој прави уметнички дела од копчињата на старите тастатури. Тој е глув уметник кој...

Watch The Rising of the Shield Hero Episode 17 at website https://gogoanime.be gogoanime1

Watch Kaguya-sama: Love is War Season 2 Episode 6 at website https://animeheaven.pro anime heavene