8.8 C
Skopje
19.10.2021 - 23:01

Ознака: Тадиќ

Мирослав Тадиќ и Ивет Холцварт со своја верзија на нашето...

Светски познатиот гитарист и композитор Мирослав Тадиќ ја продолжува соработката со големата виолинистка Ивет Холцварт. Неодамна, тие ја промовираа песната „Happy 13“, што е и...