-4.7 C
Skopje
18.1.2021 - 21:11

Ознака: С. Рафаел

Металург денеска со С. Рафаел ја заокружува турнејата во Франција

По триумфот на турнирот во Гренобл, Металург загуби од Екс ан Прованс во меч во кој тренерот Брестовац им даде шанса на помладите играчи...