Ознака: стрип-јунак

Вин Дизел се враќа со акција за најбруталниот стрип-јунак

„Сони пикчрс“ објави трејлер за долгоочекуваната адаптација на суперхеројската приказна во која Вин Дизел се враќа од мртвите - од маринецот Реј Гарисон до...

Том Харди се трансформира во стрип-јунакот Веном

Филмофилите деновиве имаа можност да го погледнат трејлерот за филмот „Веном“ на режисерот Рубен Флејшер. Во ова остварување Том Харди го игра Еди Брок,...