24.8 C
Skopje
4.8.2021 - 11:39

Ознака: стендап-шоу

Никола Ѓуричко со стендап-шоу во Скопје и во Штип

Познатиот српски актер, продуцент и водител Никола Ѓуричко со своето стендап-шоу „Сè што сте сакале да знаете за Џони а не сте смееле да...