6.8 C
Skopje
28.11.2021 - 3:42

Ознака: старт-ап бизниси

„Шпаркасе Банка“ втора година по ред финансира старт-ап бизниси во соработка...

„Шпаркасе Банка Македонија“ го започнува вториот циклус од програмата „Чекор по чекор“, наменета за поддршка и развивање старт-ап бизниси во Република Северна Македонија. Програмата...