10.8 C
Skopje
28.10.2021 - 18:56

Ознака: стари функции

Вратени на старите функции 14 раководни лица во МВР

Министерството за внатрешни работи соопшти дека од денеска во согласност со постојните законски одредби за функционирањето на т.н. техничка влада повторно се вратени на...