23.7 C
Skopje
17.7.2019 - 13:11

Ознака: Српски тајкун

Српски тајкун заинтересиран за фабриката за оружје „Застава“

Вработените во српската фабрика за оружје „Застава“, кои минатата недела го прекинаа штрајкот, се загрижени таа да не помине во рацете на домашните тајкуни,...