15.8 C
Skopje
14.10.2019 - 22:51

Ознака: србица

Нападнат и ограбен брачен пар во кичевското село Србица

Двајца маскирани разбојници ноќеска упаднале во куќа во кичевското село Србица и откако го врзале сопственикот на куќата и неговата сопруга, ги ограбиле. Како што...