21.4 C
Skopje
22.7.2019 - 10:12

Ознака: сообраќајната несреќа

Едно лице загина во сообраќајната несреќа на патот Кичево – Охрид

Едно лице го загуби животот во тешката сообраќајна несреќа која што се случи попладнево на магистралниот пат Кичево – Охрид. Како што изјавија за...