4 C
Skopje
17.11.2018 - 8:19

Ознака: соло-артисти

Промоција на „Краток албум за двајца“ во „Винил“

Во кафе-барот „Винил“ во Скопје, вечерва, во 21часот ќе се одржи слушачка промоција на деби-албумот на Телемама и Пиколомини со наслов „Краток албум за...