13.8 C
Skopje
21.9.2021 - 6:25

Ознака: сода бикарбона

Едноставни трикови за почисти садови во кујната

Миењето и чистењето на садовите во кујната се секојдневие на секоја домаќинка, без разлика дали садовите ги мие на раце или во машина за...