12.9 C
Skopje
14.10.2019 - 10:39

Ознака: собраќајки

МВР со детали за тешката сообраќајка на Партизанска

Четири лица од кои едно потешко се повредени во вчерашната сообраќајна несреќа која се случи на крстосницата од булеварот „Партизански одреди“ и булеварот „Св. Климент...