-2.2 C
Skopje
17.1.2022 - 21:25

Ознака: смрзната

Се трупаат резерви на смрзната храна

Замрзнатата храна станува сѐ попопуларна меѓу луѓето затоа што во екот на пандемијата многумина започнаа да прават резерви од овие намирници и поради тоа...