1.4 C
Skopje
16.12.2019 - 1:48

Ознака: случајот „Талир“

Јанакиески завршил во болница, се жалел на болки во бубрезите

Ексминистерот Миле Јанакиески вечерва е однесен на преглед во болницата „Oсми Септември“ и вратен повторно во затворот „Скопје“ во Шуто Оризари, потврди неговиот адвокат,...