-9.2 C
Skopje
26.1.2022 - 5:01

Ознака: следни избори

Заев: Ќе победиме на следните избори со разлика од 120 илјади

Со разлика од 60.000 до 120.000 ќе ве победиме на следните парламентарни избори идната година, рече лидерот на СДСМ, Зоран Заев, одговарајќи на пратеничко...