19.4 C
Skopje
13.5.2021 - 23:38

Ознака: Славија

Сместени 154 луѓе во карантин во хотелите на ЕСМ на Попова...

Сместени се 154 лица во државен карантин во хотелите „Попова Шапка“ и „Славија“ на Попова Шапка, кои се  кои се во сопственост на АД...

Успешен старт на ЖРК Куманово во ЕХФ Купот

Синоќа во спортската сала во Куманово ракометарките на Куманово во рамките на првиот натпревар од елиминационите натпревари од европскиот ЕХФ Куп ја совладаа екипата...