21.4 C
Skopje
16.7.2019 - 16:44

Ознака: Скрипл

Полицијата не знае дали мажот и жената во Амсбери биле затруени...

Полицијата во областа Вилтшир се уште не знае дали е извршено кривично дело врз мажот и жената, кои во саботата беа пронајдени во критична...