18.8 C
Skopje
31.7.2021 - 3:59

Ознака: скрин медија

„Господ постои, името ѝ е Петрунија“ на врвот на листата на...

Филмот „Господ постои, името ѝ е Петрунија“ на Теона Стругар Митевска доби одлични првични резултати, откако беше оценуван од жирито на „Скрин медиа“ на филмскиот фестивал...