27.8 C
Skopje
27.9.2021 - 18:45

Ознака: „Скрин интернешнл“

„Скрин медиа“ високо го рангира филмот на Митевска

Филмот на Теона Стругар Митевска, „Господ постои, името ѝ е Петрунија“ беше оценуван од жирито на „Скрин медиа“ во Берлин, при што доби одлични...