-9.2 C
Skopje
26.1.2022 - 5:45

Ознака: скопјанки

Приведени скопјанки барани со потерница

Денеска во 13:45 часот во насeлба Ќерамидница од слобода била лишена В.А.(55) од Скопје, врз основа на централна потерница и наредба од Основно јавно...