10.8 C
Skopje
28.10.2021 - 13:07

Ознака: скопска клиника

Нападната вработена во скопските клиники

Вработена во скопските клиники вчера била нападната пред една од клиниките по нејзиното работно време. Како што пријавила во полиција, нападот се случил по претходно...

Австриски пожарникар префрлен на клиника откако се повредил во кампот кај...

На пожарникар од австрискиот камп стациониран кај Пехчево му се укажува помош на скопската клиника откако се повредил. Од ТППЕ Берово информираа дека пожарникарот има...