Ознака: скенирање сметки

Ангеловска: Од 15 декември започнува #МојаНаграда, највисоката награда е 50.000 евра

Од 15 декември започнува наградната игра МојДДВ#МојаНаграда, која ќе трае една година и на која ќе се доделат две главни премии од по 50.000...