6.8 C
Skopje
8.12.2021 - 13:39

Ознака: скапи

Модно освестените талибанци позираат во скапи крпчиња

Младите талибанци го напуштија запуштениот изглед на своите предци и се завртеа кон трендовски парчиња облека, скапи очила за сонце, дизјанерски тренерки и безбол-капчиња...