Ознака: сител

Телевизија Сител добила лажна закана за поставена бомба во студиото?

Непознато лице се јавило во телевизија Сител, при што кажало дека во студиото има подметната бомба, вечерва околу 21 часот, неофицијално дознава „Нова Македонија“. Екипи...