8.3 C
Skopje
12.11.2019 - 8:04

Ознака: сини знамиња

Закинтос поради нехигиена остана без Сини знамиња на плажите

На Закинтос, еден од најпопуларните острови во Јонсокото море, му се одземени сите Сини знамиња со кои се означува квалитетот на плажите. Локалните медиуми јавија...