Ознака: „Сине“

Тајзи сними спот за песната „Сине“

Драган Величковски-Тајзи деновиве го претстави видеозаписот за новата песна „Сине“. За овој проект тој вели дека е круна на неговата десетгодишна кариера. Текстот е...