14.8 C
Skopje
18.6.2021 - 2:18

Ознака: симон поликарп

Нигериецот Симон Поликарп е кандидат за градоначалник на Штип

Симон Поликарп e кандидат на Интегра за градоначалник на Штип. Нигериецот познат под прекарот Џими живее во Штип во изминатите неколку децении. Тој е меѓу...