Ознака: силување

Кичевец се обидел да ја силува својата снаа

Во раните утрински часови на 28 ноември во полициската станица во Кичево било пријавено дека во семејна куќа, 40-годишниот Ф.И. се обидел да изврши...

Пријавени силувања на две малолетнички во Штип и Кочани

Од СВР-Штип, во текот на вчерашниот ден регистрирале два случаја на силувани малолетнички, кои во полиција ги пријавиле роднини на девојчињата. Првиот случај во штипската...

Скопјанец силувал 46-годишна жена

Педесет и петгодишен скопјанец е уапсен поради сомнение дека на 29 септември физички нападнал и силувал 46-годишна жена од Скопје. Се работи на целосно расчистување...

По 35 години решен случај со убиство и силување на тинејџерка...

Убиството на девојче во градот Рочестер, Њујорк, кое се случи пред 35 години, конечно беше решено со помош на ДНК-тестови, пренесува Си-Ен-Ен. Четиринаесетгодишната Венди Џероми...

Физички нападната и силувана 39-годишна охриѓанка

Синоќа 39-годишна жена од Охрид била физички нападната и силувана. Според пријавеното, настанот се случил околу 21.30 часот, а зад силувањето стои лице со иницијали...

Ево Моралес во егзил обвинет за силување и трговија со луѓе

Боливиското Министерство за правда поднесе кривична пријава против поранешниот претседател Ево Моралес за наводно силување и трговија со луѓе. Овој потег се случи откако во...

Веќе слушнатиот крик и повиците за линч не ги штитат индиските...

Силувањето и убиеството на 13-годишно девојче во северна Индија поттикна нов излив на незадоволство во државата која жали за последната жртва на сексуалните напади...

Уапсен велешанец кој се обидел да силува девојка

Триесет и едногодишен маж од Велес вчера бил приведен, откако девојка го пријавила во полицијата поради обид за силување. Таа навела дека инцидентот се случил...

Mаж во Индија силувал девојче во Центар за третман на коронавирус

Четиринаесетгодишно девојче е силувано во Центар за третман на коронавирус во Индија, јавува Си-Ен-Ен. Сторителот бил 19-годишник, а заменик-началникот на полицијата во Њу Делхи, Парвиндер...

Либиски мигрант прободел жени и се обидел да ги силува

Дваесетгодишен либиски мигрант е обвинет дека се обидел да силува три жени во една ноќ, расекувајќи и прободувавајќи една од своите жртви девет пати,...

Watch Bleach Episode 363 (https://funimationfree.com/m/PD5/ep-363) at Funimation funimation dbz

That Time I Got Reincarnated as a Slime OAD (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/31PD) Episode 5 at website https://kissanimeonline.com kissanime fairy tail