0.8 C
Skopje
17.1.2022 - 17:36

Ознака: силувач

Сѐ уште се трага по педофилот и грабнатото девојче во Србија

Српското МВР испрати уште еден апел во врска со потрагата по 12-годишната Моника Каримановиќ, која е исчезната веќе седум дена и објави најнова фотографија...

Србија со сите сили трага по озлогласениот силувач што грабнал девојче?

Голема потера е во тек во близина на Ниш, Србија каде полицијата и војската со хеликоптери и со кучиња трагат по педофил кој грабна...

Маж заразен со ХИВ вирус силувал повеќе од 70 адолесценти

Полицијата на Тајланд денеска го уапси војникот Џакрит Комсинг (43), инфициран со ХИВ вирус, кој уценувал и силувал повеќе од 70 машки адолесценти. Полицијата соопшти...