4.8 C
Skopje
19.1.2022 - 13:59

Ознака: силуванa

Силувана малолетничка во Скопје

Малолетно девојче со привремено живеалиште во Скопје било силувано од страна на две лица.Според информациите, за случајот во полицијата алармирала В.С.(39) од Скопје. Таа пријавила дека...