6.3 C
Skopje
24.1.2020 - 16:46

Ознака: Селтик

Селтик пак е можен ривал на Шкендија

Ако Шкендија го победи Дуделанж, во 3. коло од квалификациите за ЛЕ ќе игра со поразениот од мечот на Селтик со Номе Калју, тим,...