10.8 C
Skopje
14.10.2019 - 3:28

Ознака: село Седларево

Еден загинат и двајца повредени во тешка сообраќајка кај село Седларево

Жител на тетовското село Седларево починал, а двајца сопатници се тешко повредени откако ноќеска 10 минути по полноќ возилото со кое се превезувале, се...