36.8 C
Skopje
28.7.2021 - 19:08

Ознака: Селин Дион

Селин Дион во романтичната драма „Порака за тебе“

Селин Дион ќе се појави во новата романтична драма „Порака за тебе“, во која ќе соработува со Сем Хјуен и со Пријанка Чопра Џонас,...

Анџелина Џоли одби да ја глуми Селин Дион

Анџелина Џоли не сака да ја глуми Селин Дион во филмскиот мјузикл за животот на музичката ѕвезда, пишуваат американските медиуми. Според нив, на Анџелина ѝ...

Селин Дион – дива со најмоќен вокал во поп-музиката

Дефинитивно Селин Дион е пејачка со најмоќен вокал, и притоа стручно вешт на највисoко можно ниво. Да, најмоќен, и стручно најдотеран, бидејќи за најубав...