7.9 C
Skopje
22.10.2020 - 2:12

Ознака: свилен конец

Јамка од свилен конец за МПЦ

Засега од СПЦ официјално не соопштуваат каква одлука донеле и под кои услови го замислуваат идниот дијалог со МПЦ. Но, според неофицијални најави од...