4.8 C
Skopje
28.1.2022 - 20:33

Ознака: свечено отварање

Свечено отварање на фестивалот „Киненона“

Шестото издание на фестивалот „Киненова“ вечерва свечено ќе биде отворено во киното „Милениум“ со почеток во 20 часот. На свеченоста ќе биде доделена наградата за...