15.8 C
Skopje
20.4.2019 - 14:51

Ознака: Светско 2018

Отворањето на Светското првенство 2018

" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]   Синоќа се случи отворањето на Светското Првенство во фудбал 2018 на стадионот Лужники во Москва, Русија, тоа беше причина за...

Наталија Ориеро пее на руски во новото видео посветено на СП...

Наталија Ореиро, уругвајската актерка, пејачка и модна дизанјерка објави ново видео за песната „Обединети од љубов“ – посветено на Светското првенство во кое покрај...