11.1 C
Skopje
21.11.2019 - 13:04

Ознака: Сашо Трајковски

Сведок на СЈО: Знаевме каде и како Мијалков и Грујевски се...

Сашо Трајковски, инженер во поранешната УБК, сведок на СЈО во предметот „Таргет Тврдина“, во исказ пред судот рече дека со неговите колеги гледале како...